خانمی که در خانه ماهیانه ۲۵ میلیون تومان درآمد دارد!| نویسنده رمان نویس

سلام

اگه نظر یا سوالی داری به لینک زیر کلیک کنید تا در جای مناسب سوالات خودتو را بپرسید

سوالات خودتو اینجا بپرس

خانم امی لوینگستون که این درآمد فوق العاده را تنها در منزل دارد می گوید هرگز فکر نمی کردم که با پرکردن یک فرم آنلاین اینترنتی که آنهم از سر کنجکاوی بود، این حقوق ماهیانه برایم برقرار شود.

به گزارش انتخاب؛ انعکاس نوشت: وی که در خانه بدون همسر و با سه فرزندش زندگی می کند یک داستان نویس است که از روی علاقه در وبلاگش گهگاه رمانهایی را می نوشته است و اتفاقاً روزی ایمیلی برایش ارسال می شود که از وی درخواست همکاری در رابطه با داستان نویسی می شود و این جاست که در شانس بر روی این خانم آمریکایی باز می شود.

مشتری داستانهای امی می گوید، داستان سرگرم کننده وی را کاملاً اتفاقی دیده و چند هفته ایی به وبلاگش سر میزده و داستانهایش را دنبال می کرده است و پس از مدتی فرم درخواست همکاری را برای امی فرستاده که با جواب مثبت این خانم خانه دار روبرو شده است.

مشتری داستانهای امی که در واقع در یک ناشر رمانهای آنلاین است، پس از پاسخ امی ،به وی تلفن می کند و پیشنهاد اعجاب انگیز حقوق ماهیانه ۱۵ تا ۱۷ هزار دلار (معادل ۲۵ تا ۲۷ میلیون تومان) برای ۱۵ تا ۱۸ ساعت کار در منزل را به امی میدهد که وی نیز با کمال میل می پذیرد.

امی که همسرش را نیز از دست داده است پیش از این ماهها برای پیدا کردن یک شغل حتی با درآمد زیر ۱۰۰۰ دلار تلاش کرده بود که البته به نتیجه ایی نرسیده بود.

  کسب درآمد از طریق نویسندگی

خانم لوینگستون هم اکنون از خدا تشکر می کند که فرصت پر کردن این فرم آنلاین اینترتی را به وی داده است و از فقر رهایی یافته است.

امی لوینگستون در پاسخ به سوال شبکه خبری wa news که آیا سفر مهمی داشته و یا در فکر سفر خواهد بود یا خیر ،پاسخ داد:به دلیل فشار زندگی ،مخارج یک سفر خوب را نداشته اما با این فرصت و درآمد عالی حتماً برای این موضوع و کلاً یک زندگی خوب برنامه ریزی خواهد کرد.

به گفته امی،هم اکنون از سراسر آمریکا ،مردم با وی تماس میگیرند و از داستانهای جذابش تشکر می کنند و شرکت طرف قرارداد امی نیز به طور متوسط ماهیانه ۵۰ هزار دلار معادل(۸۰ میلیون تومان)از فروش داستانهای امی سود می برد.

نظرت چیه

6 دیدگاه در “خانمی که در خانه ماهیانه ۲۵ میلیون تومان درآمد دارد!| نویسنده رمان نویس

پاسخ دهید